KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11964417
nr 1196 4417
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Strandvägen, Stockholm. Signerad, daterad -18, olja på trä, 30x56 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 18:58:47
7/8 23:31:14